Nowości

Rodzinne Święta Wielkanocne w Hotelu AQUARIUS SPA*****

Kołobrzeg

Świąteczny czas pełen rodzinnego ciepła i radości

Wielkanoc nad morzem

Wielkanocny wypoczynek nad morzem z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy wśród Polaków.

Warto pozwolić sobie na wyrwać obowiązków, jakimi są przedświąteczne sprzątanie i gotowanie? Zawsze brakuje nam wtedy czasu i rąk do pomocy…

Jest sposób, aby w święta poczuć się zrelaksowanym i wypoczętym, po prostu szczęśliwym w gronie najbliższych. Wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla tych, którzy mają dość związanego z przygotowaniem do świąt kieratu. Pakiet wielkanocny w Hotelu AQUARIUS SPA***** jest tu idealnym rozwiązaniem.

Hotel zapewnia niepowtarzalną, świąteczną atmosferę, przepyszne, tradycyjne potrawy na świątecznym stole oraz mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Strefa Aqaucenter i duże zaplecze SPA dają dorosłym możliwość prawdziwego relaksu i wyciszenia, a klub zabaw czy sala gier stają się fortami najmłodszych pociech!

Ponadto w tym roku Wielkanoc wypada w połowie kwietnia. To okres kiedy jest już ciepło, przyroda budzi się do życia. Wiosenna aura zachęca do długich spacerów nad morzem i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ogromnym atutem hotelu jest jego położenie. Znajduje się on zaledwie parę minut spacerem od pięknej, piaszczystej plaży oraz od fantastycznych ścieżek rowerowych. Wystarczy wypożyczyć w recepcji rowery dla całej rodziny i zwiedzać przepiękne okolice Kołobrzegu.

Połącz święta z wypoczynkiem w Hotelu AQUARIUS SPA*****, a jak w tym połączeniu zasmakujesz, to za rok na pewno znów się tu spotkamy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Szara, przesuszona i pozbawiona blasku cera po zimie?

24 marca 2017

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Dlaczego wiosną warto przejść metamorfozę?

10 marca 2017

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń