pl
Cennik
Nowości

Rodzinne Święta Wielkanocne w Hotelu AQUARIUS SPA*****

Kołobrzeg, 16 marca 2017

Świąteczny czas pełen rodzinnego ciepła i radości

Wielkanocny wypoczynek nad morzem z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy wśród Polaków.

Warto pozwolić sobie na wyrwać obowiązków, jakimi są przedświąteczne sprzątanie i gotowanie? Zawsze brakuje nam wtedy czasu i rąk do pomocy…

Jest sposób, aby w święta poczuć się zrelaksowanym i wypoczętym, po prostu szczęśliwym w gronie najbliższych. Wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla tych, którzy mają dość związanego z przygotowaniem do świąt kieratu. Pakiet wielkanocny w Hotelu AQUARIUS SPA***** jest tu idealnym rozwiązaniem.

Hotel zapewnia niepowtarzalną, świąteczną atmosferę, przepyszne, tradycyjne potrawy na świątecznym stole oraz mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Strefa Aqaucenter i duże zaplecze SPA dają dorosłym możliwość prawdziwego relaksu i wyciszenia, a klub zabaw czy sala gier stają się fortami najmłodszych pociech!

Ponadto w tym roku Wielkanoc wypada w połowie kwietnia. To okres kiedy jest już ciepło, przyroda budzi się do życia. Wiosenna aura zachęca do długich spacerów nad morzem i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ogromnym atutem hotelu jest jego położenie. Znajduje się on zaledwie parę minut spacerem od pięknej, piaszczystej plaży oraz od fantastycznych ścieżek rowerowych. Wystarczy wypożyczyć w recepcji rowery dla całej rodziny i zwiedzać przepiękne okolice Kołobrzegu.

Połącz święta z wypoczynkiem w Hotelu AQUARIUS SPA*****, a jak w tym połączeniu zasmakujesz, to za rok na pewno znów się tu spotkamy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz wszystkie

Poprzedni wpis

Dlaczego wiosną warto przejść metamorfozę?

10 marca 2017

Następny wpis

Szara, przesuszona i pozbawiona blasku cera po zimie?

24 marca 2017

Pytanie 1 / 1
Pola wymagane oznaczone są symbolem *
Twoja opinia jest dla nas ważna,
prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety:

1 ocena najniższa / 6 ocena najwyższa

1 ocena najniższa / 6 ocena najwyższa

1 ocena najniższa / 6 ocena najwyższa

Następne pytanie