Nowości

Dlaczego warto wyjechać do hotelu na święta i Sylwestra?

Kołobrzeg

Spotkajmy się nad morzem.

hotel na Święta Bożego Narodzenia

Dlaczego warto wyjechać do hotelu na święta i Sylwestra?

Z roku na rok przybywa zwolenników spędzania świąt czy Sylwestra poza domem. I nie ma w tym nic dziwnego… Taki wyjazd to bogactwo przeżyć i wspaniały prezent dla całej rodziny.

W dzisiejszym zaganianym świecie warto pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i kiedy przychodzi intensywny czas przygotowań do świąt, my możemy cieszyć się zrobioną wcześniej rezerwacją pobytu w świetnym hotelu i z wypiekami na policzkach czekać na sam wyjazd! Jedyne co musisz zrobić, to spakować się na wyjazd, co jest przecież całkiem przyjemne, gdy w perspektywie jawi się tak ekscytujący pobyt.

Szukacie argumentów „ZA”? Proszę bardzo:

Generalne porządki, godziny spędzone w kuchni na przygotowywaniu … 12 potraw (!), do tego napięty plan obowiązków, żeby ze wszystkim zdążyć na czas, … i cała magia świąt pryska jak bańka mydlana! Decydując się na świąteczny wyjazd, długa lista przedświątecznych sprawunków Was po prostu nie dotyczy i wreszcie macie czas dla siebie i swoich bliskich! Czas takiej prawdziwej bliskości to najcenniejsze co możecie podarować rodzinie.

Spędzanie czasu w komfortowym hotelu w gronie najbliższych, wspólne śpiewanie kolęd, rozmowy przy suto zastawionym stole, dzielenie się opłatkiem, gdy nie myśli się ciągle: „muszę jeszcze podgrzać”, „… pozmywać”, „… posprzątać” – to niezwykle miła odskocznia i kusząca perspektywa, nieprawdaż?

Będąc w domu nie da się do końca zrelaksować. Zawsze jest coś do zrobienia… Wyjazd w miejsce, w którym troskliwa obsługa wszystko przygotuje dla Was i za Was, zapewni wszystkim członkom rodziny prawdziwy odpoczynek. Ponadto zimowa zmiana klimatu na nadmorski służy wzmocnieniu odporności i walce z alergią, a długie spacery nad morzem nasycą Wasze organizmy dobroczynnym jodem. Pełni radości i sił na nowy rok wrócicie do swoich codziennych spraw.

Tradycja i wyjątkowa atmosfera

Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu przygotował wyjątkową ofertę na tegoroczne święta, łączącą dbałość o tradycję i niepowtarzalną atmosferę z gwarancją wypoczynku i mnóstwem atrakcji, by wszyscy, zarówno najmłodsze pociechy, jak i dorośli poczuli radosną aurę świąt. Wspólne kolędowanie przy blasku choinki oraz oczekiwana przez najmłodszych wizyta Mikołaja czy zagroda ze zwierzętami sprawią, że uśmiech zagości na każdej twarzy. Przestronne Aquacenter, dobroczynne ciepło saun, relaks w zaciszu gabinetu SPA to dodatkowe propozycje na spędzenie tego magicznego czasu. Ponadto pyszna świąteczna kuchnia, bufety pełne tradycyjnych przysmaków, których możesz kosztować do woli, to doceniany przez gości atut tego miejsca.

Warto spróbować czegoś nowego, a potem cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami i pięknymi zdjęciami.

Przekonaj się, że święta to sama przyjemność, gdy wigilijny stół nakrywa się bez Twojej pomocy, a dobre wróżki zajmują się porządkami, kiedy Ty słodko śpisz.

Sylwestrowa oferta przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobrą zabawę i wyśmienitą kuchnię. Do wyboru są tu dwie opcje: pakiety pobytowy z balem – dla tych, którzy postawią na szyk i elegancję z muzyką na żywo lub pakiet z disco – dla wielbicieli muzyki dyskotekowej j i większego luzu.

Dowiedz się więcej:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

7 powodów dla których warto spędzić FERIE w Hotelu AQUARIUS SPA ❄❄❄❄❄

8 grudnia 2017

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Kolejne wyróżnienie na Gali GAULT&MILLAU

30 listopada 2017

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń