Nowości

WAKACJE JUŻ NIEBAWEM…

Kołobrzeg

Masz pomysł gdzie je spędzić? Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu to doskonały wybór.

wakacje nad morzem w Hotelu AQUARIUS SPA

Hotel położony w otoczeniu pięknego parku, zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży oferuje komfortowe i przestronne pokoje. Latem hotel dysponuje plażą z leżakami. Tu każdy znajdzie ukojenie dla ciała i zmysłów w nowoczesnym Centrum Kosmetycznym, które w swojej ofercie ma szeroki wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości przestronny kompleks Aquacenter, na który składa się: basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi, basen pływacki o długości 25 m, kompleks saun i łaźni parowych oraz słoneczny taras z jacuzzi i leżakami do opalania. Profesjonalnie wyposażona siłownia oraz sala fitness, jak również bliskość tras rowerowych i biegowych, umożliwiają aktywny wypoczynek. Wieczorem Goście mogą się zrelaksować podczas gry w bilard w nastrojowym Aquarius LOUNGE, a weekend pobawić się w Aquarius CLUB.

Urozmaicone, bogate dania serwowane są w hotelowej restauracji Horyzont, która wykorzystując lokalne i sezonowe produkty najwyżej jakości zalicza się do niewielkiego grona restauracji w Polsce wyróżnionych prestiżowym certyfikatem Slow Food. W kawiarni można przy pysznej kawie ze słodkim deserem hotelowego cukiernika zerkać jak dzieci bawią się w pobliskim Klubie Malucha.

Animatorzy czasu wolnego dbają o to, żeby każda wolna chwila była dla Waszych dzieci pełna wrażeń, zapewniając różnorodność zajęć, które cieszą, rozwijają wyobraźnię, edukują i sprawiają, że dzieci chętnie w nich uczestniczą.

To wszystko i wiele więcej znajdziesz w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu www.aquariusspa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Specjalnie dla naszych Gości

16 czerwca 2017

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Twoja skóra

22 maja 2017

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń