Nowości

Wakacje w hotelu nad morzem

Kołobrzeg

Co czujesz, gdy myślisz wakacje hotel? Szum morza, plaża, odpoczynek...

Kiedy tylko zapragniesz zrealizować swoje marzenie o wakacyjnej przygodzie czekamy na Ciebie w hotelu AQUARIUS SPA*****.

Zapewne znasz wielu mistrzów kuchennych rewolucji. A czy znasz mistrzów wakacyjnego relaksu ? Specjalnie dla Ciebie zdradzamy tajniki udanego wypoczynku.

Składniki potrzebne do udanych wakacji to pozytywne nastawienie i profesjonalny hotel nad morzem. My dodajemy wygodne pokoje, najlepszą kuchnie, bogactwo atrakcji i wszystko łączymy słoneczną pogodą. Dla przyprawienia dodajemy udane noce w Aquarius CLUB & LOUNGE oraz potyczki bilardowe. Dla zwieńczenia udanej potrawy wakacyjnej dodajemy nowoczesne SPA, które zrelaksuje, odpręży i na koniec wszystko zalewamy żywiołowym Aquacenter ze sportowym basenem, jacuzzi, brodzikami dla dzieci oraz wieloma rodzajami saun. Myślisz, że to trudny przepis ? U nas taki jest standard.

Naszą jakość potwierdza wybór na miejsce odpoczynku obecność wielu gwiazd i celebrytów. Sprawdź co znanym aktorkom spodobało się w naszym hotelu i stań się naszym Gościem. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

6 powodów

1 kwietnia 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wiosna nad morzem

10 marca 2016

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń