Nowości

Wakacje z BMW w Hotelu AQUARIUS SPA

Kołobrzeg

Po raz drugi, wspólnie z BMW, przygotowaliśmy dla naszych Gości możliwość wypożyczenia 3 niesamowitych aut. Podczas tych wakacji będziecie mieli możliwość jazdy modelami Z4 28i S drive, 220d coupe oraz modelem 320d xDrive GT.

Wszystkie samochody dostępne są dla naszych Gości bezpłatnie z możliwością wypożyczenia ich na cały dzień. Przejażdżka tymi autami to niesamowite przeżycie. Wysoki komfort wyposażenia, niesamowita moc przyspieszenia oraz takie usługi jak możliwość sprawdzenia pogody sprawią, że na długo pozostanie w pamięci ta przejażdżka.

Z4 28i Cabrio w tym roku ma charakterystyczny pomarańczowy kolor. Dla miłośników motoryzacji dwulitrowy silnik o mocy 245 KM oraz 350 Nm dostarczy wiele radości z jazdy – do 100 km/h rozpędza się zaledwie w 5,5 sekundy.

Model 220d coupe to samochód posiadający jednostkę o pojemności 2 litrów, mocy 184 KM i momencie obrotowym 380 Nm. Wyposażony jest ponadstandardowo w M pakiet, charakteryzujący najmocniejsze wersje samochodów BMW.

320d xDrive GT zaskoczy wszystkich nie tylko komfortem jazdy, mocą i przestrzenią dla kierowcy i pasażerów ale również fascynującą kamerą cofania, prezentującą obraz na obszernym wyświetlaczu w bardzo wysokiej jakości oraz bardzo ciekawym wyposażeniem.

Serdecznie zapraszamy i życzymy radości z jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

EXPERT URODY 2014 INTRACEUTICALS

18 czerwca 2014

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Joanna Jabłczyńska

15 czerwca 2014

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń