Nowości

Wakacje z dziećmi

Kołobrzeg

Planując rodzinne wakacje z dziećmi zastanawiasz się, który hotel nad morzem wybrać. Czy hotel spełni wszystkie oczekiwania, żeby pobyt dzieci był radosny, bezpieczny i pełen wrażeń?

Położony zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu gwarantuje wszystkie udogodnienia, które sprawiają, że pobyt rodzin z dziećmi jest komfortowy zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Już na powitanie dzieci w hotelu otrzymują ciekawe upominki, które umilą spędzone chwile nad morzem. W pokoju specjalnie dla dzieci udostępniamy nieodpłatnie łóżeczko, nawilżacz powietrza, podgrzewacz do butelek, elektryczną nianię, matę antypoślizgową, wanienkę, podest łazienkowy i dziecięce ręczniki oraz zabezpieczamy kontakty i szafki. Bogate wyposażenie pokoi zapewni dzieciom bezpieczny i komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek.

Do dyspozycji dla najmłodszych gości oddajemy Klub Zabaw, wyposażony w wszystkie niezbędne akcesoria oraz Salę Gier, gdzie można rozegrać rodzinny pojedynek w piłkarzyki, cymbergaj i tenisa stołowego. W Aquacenter na miłośników wodnych wariacji czeka basen rekreacyjny i sportowy oraz brodzik z mini zjeżdżalnią. Jeżeli Twoje dziecko lubi zabawy na świeżym powietrzu, to świetnie spędzi czas na hotelowym Placu Zabaw w ogrodzie lub wyposażonej w leżaki hotelowej plaży, gdzie wykwalifikowana animatorka prowadzi zajęcia dla dzieci. Animatorka towarzyszy dzieciom podczas pobytu, prowadząc dla nich zajęcia ruchowe i intelektualne. W planie animacji dla dzieci znajduje się Dzień Indiański, balonowe i bańkowe szaleństwo, aerobik i różnego rodzaju warsztaty a odwiedziny hotelowej maskotki foki Aquś są dla dzieci prawdziwą przyjemnością.

Wiemy, że wakacje nad morzem dla dzieci to nie tylko rozrywka, ale również zdrowie i regularne jedzenie. Wszystkie dania dla dzieci przygotowane są ze specjalną starannością i bez względu na to czy dziecko jest niejadkiem czy uwielbia różne smaki, z pewnością chętnie skosztuje dań z bufetu lub karty dań. Jeżeli Twoje dziecko wymaga specjalnej diety, wystarczy poinformować o tym przy rezerwacji a my zadbamy o przygotowanie indywidualnego menu.

Udane Wakacje z dziećmi nad morzem tylko w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

BMW do dyspozycji Gości Hotelu AQUARIUS SPA*****

24 czerwca 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Kasia Bujakiewicz … co ona wyprawia?

16 czerwca 2016

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń