Nowości

Walentynki w Kołobrzegu

Kołobrzeg

Mimo, że Walentynki obchodzi się już od wielu lat, wciąż szukamy oryginalnego sposób na uczczenie tego dnia. Dla wielu z nas jest to nie lada wyzwanie bowiem zależy nam na tym, aby druga osoba zapamiętała ten dzień w szczególny sposób. Dzisiaj podpowiadamy Wam jak w oryginalny sposób spędzić chwile we dwoje.

romantyczna kolacja walentynkowa w restauracji Kołobrzeg

Podaruj ukochanej osobie to co najcenniejsze … TWÓJ CZAS, spędzony tylko we dwoje.

Jeśli chcesz zrobić WALENTYNKOWĄ NIESPODZIANKĘ bliskiej osobie … MY CI POMOŻEMY.

Sprawcie sobie odrobinę luksusu przy blasku świec w tym wyjątkowym dniu a my zadbamy o romantyczną atmosferę i wyśmienite smaki.

W restauracji Horyzont przygotowaliśmy wyjątkowe Menu Walentynkowe, serwowane przez dyskretnych i profesjonalnych kelnerów. To chwila tylko dla Was, dlatego sprawimy, aby ten czas był niepowtarzalny i pozostał w waszych wspomnieniach.

Zapraszamy do rezerwacji stolików już teraz.
Tel.  943536535 / 609801269
Restauracja Horyzont Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu

A może blask świec, intymna atmosfera, romantyczna muzyka… proponujemy Wam romantyczny masaż dla dwojga. To doskonała okazja do odprężenia ciała i wprawienia się w wyjątkowy nastrój. A może wolicie pozostać sami? W takim wypadku polecamy Wam romantyczną kąpiel dla dwojga. Wyjątkowy wystrój wnętrz, aromatyczna woda sprawią, że zapomnicie o codzienności. Chwile spędzone w ten sposób pobudzą zarówno zmysły jak i ciało. Z miłości do słodkości polecamy również czekoladowy masaż. Powszechnie znane jest działanie czekolady jako afrodyzjaku, więc wykorzystajcie jej moc.

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów.
Tel.  943536580
Centrum Kosmetyczne Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Jak odpowiednio zadbać o skórę i cerę zimą

2 lutego 2022

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Rodzinne FERIE nad morzem

13 stycznia 2022

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń