Nowości

WIELKANOC w hotelu

Kołobrzeg

Wiosna – pierwszy krok ku latu. Wszystkich spragnionych słońca chcemy zaprosić na Wielkanoc w Hotelu. Nadchodzące Święta to doskonała okazja do dłuższego wyjazdu do miejsca, w którym o wszystkim pomyśleliśmy za Ciebie.

Rodzinna Wielkanoc to również szansa na dłuższe spędzenie czasu razem, spacery brzegiem morza, które o każdej porze dnia i roku urzekają z równą siłą. Wielkanoc nad morzem to połączenie tradycji świątecznej (m.in. niezapomniane smaki potraw wielkanocnych) z komfortowym odpoczynkiem. Spędzając Święta w hotelu będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach barmańskich, dzięki którym odkryjecie tajniki przyrządzania najlepszych cocktaili na bazie rumu oraz oddacie się degustacji tego trunku.

Wiemy, że Twoje dzieci to wulkany energii i muszą ją spożytkować. Dlatego codziennie w Sali Zabaw spotkacie nie tylko wykwalifikowane animatorki z szeregiem pomysłów na zabawy, ale i hotelową maskotkę Aquasia, która wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha.

Łącząc przyjemne zabawy z pielęgnowaniem tradycji Świąt Wielkanocnych, przygotowaliśmy dla dzieci malowanie pisanek w Wielką Sobotę, poszukiwanie Świątecznego Zajączka, pieczenie ciasteczek, oraz Śmigus Dyngus na basenie.

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Dobry wygląd to element mojej pracy – URODA

3 marca 2014

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Abelard Giza

15 lutego 2014

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń