Nowości

Wiosna nad morzem

Kołobrzeg

Zdrowie i regeneracja – dlaczego warto odświeżyć i zadbać o swoją skórę i ciało po zimie?

Odchudzanie nad morzem

Wiosna to czas przepełniony pozytywną energią. Z dnia na dzień obserwujemy zachodzące zmiany w całej przyrodzie. Pojawiają się liczne pąki, zakwitają kwiaty, krajobraz nabiera malowniczych barw a dzień jest coraz dłuższy.

Niestety, zimą nasza skóra narażona jest na nadmierne wysuszenie, spędzamy mniej czasu aktywnie, co skutkuje pojawieniem się znienawidzonych ,,fałdków’’.

Wiosenna energia budzi do życia nie tylko faunę i florę ale również w Nas pojawia się większa chęć do działania. Okres przedwiosenny to idealny moment, żeby kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i kondycję oraz pielęgnację swojego ciała.

Chcesz poprawić swoją kondycję ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką przygotowali odpowiednie pakiety, które pomogą Ci wrócić do formy. Przygotowaliśmy pakiet z autorską dietą Dr. Bardadyna, który pomoże Ci pożegnać nadmierne kilogramy poprzez specjalną dietę i odpowiedni plan zajęć fitness, a zabiegi SPA odświeżą Twoje ciało.

Wybierz pakiet odchudzający i pozwól, żeby zadbali o Ciebie profesjonaliści. Opiekun pomoże Ci zapoznać się z programem pobytu oraz chętnie odpowie na dodatkowe pytania. Dieta strukturalna oparta jest na produktach, które zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii. Dieta to kuracja odchudzająca połączona z intensywnym oczyszczaniem organizmu z toksyn. Zajęcia fitness odbywają się pod opieką instruktora a dodatkowy wprowadzający trening na siłowni pomoże Ci pogłębić efekty. Przy kuracji ze strukturalną dietą zabiegi SPA są tak dopasowane, żeby wpływały oczyszczająco na cały organizm i usuwały zbędne produkty przemiany materii. W Centrum Kosmetycznym oferujemy zabiegi na ciało i twarz, zabiegi pielęgnacyjne oraz kąpiele, których efekt kompleksowo regeneruje cerę i skórę oraz sprawia przyjemność.

Po całościowej kuracji proponujemy skorzystanie z zabiegu Zeltiq. Zeltiq pozwala na całkowicie nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach, w których mimo ćwiczeń lub stosowania diety trudno usunąć jej nadmiar (brzuch, tzw. ,,boczki’’, wewnętrzną stronę ud, bryczesy, ramion).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Wakacje w hotelu nad morzem

18 marca 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Maciej Maleńczuk w Kołobrzegu

10 lutego 2016

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń