Nowości

Wiosna w SPA

Kołobrzeg

Wiosenna regeneracja

Koleżanki w hotelu SPA w Kołobrzegu

WIOSNA to idealny moment, żeby zadbać o regenerację swojego ciała i samopoczucie. Przyroda budzi się do życia, otula nas pierwszymi promieniami słońca, a to powoduje, że chce nam się działać. Niestety poprzedzająca wiosnę zima mogła negatywnie wpłynąć na stan naszej skóry. Nadmierne odwodnienie, wysuszenie i niedotlenienie, bo najczęściej takie trudności nasze ciało napotyka zimą, powodują, że właśnie TU i TERAZ warto pomyśleć o regeneracji.

W Centrum Kosmetycznym w Hotelu AQUARIUS SPA***** specjaliści służą pomocą, a ich wiedza i doświadczenie oraz szeroki wachlarz usług pozwalają na indywidualne podejście do Twoich potrzeb.

Tutaj znajdziesz kompleksową ofertę. Na wiosenną regenerację nasi specjaliści polecają:

  • Skin Detox Treatment
  • Asa Peel
  • Pure Vitamin C
  • Zabieg Detox
  • Zabiegi Intraceuticals

 

Jeżeli czujesz, że potrzebna Tobie również regeneracja psychiczna, chcesz złapać dystans i porzucić choć na chwilę codzienne obowiązki zapraszamy na pobyty SPA. Ślicznotki SPA czy Nadmorskie SPA to krótkie pobyty, ale z kompleksowym pakietem usług. Czas dla urody, Klimat na zdrowie czy pakiety z dietą dr Bardadyna to tygodniowe pobyty z zabiegami SPA, ale również rozszerzone
o zajęcia fitness i dietę.

Przekonaj się, że komfortowy pobyt, wyśmienita kuchnia, zabiegi SPA i relaks w Aquacenter poprawią kondycję Twojego ciała i duszy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Romantyczna kolacja

22 marca 2022

Zobacz wszystkie

Następny wpis

DEMAKIJAŻ I OCZYSZCZANIE SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ

16 marca 2022

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń