Nowości

Wrześniowy urlop nad morzem

Kołobrzeg

Wypoczynek poza sezonem

pobyt wrześniowy

Wrzesień to idealny czas na urlop dla osób, które nie chcą rezygnować z wakacyjnych atrakcji, ale cenią sobie większy spokój i ciszę. Warto ten czas przeznaczyć na wyciszenie i regenerację. Spacery brzegiem morza, odpoczynek i wyśmienitą kuchnię można połączyć z troską o harmonię w naszym organizmie i kondycję ciała. W Centrum Kosmetycznym nasi specjaliści praktykują holistyczne podejście, co daje Wam gwarancję dbałości zarówno o duszę, jak i ciało.

Przygotowaliśmy wiele ciekawych pakietów. Wystarczy, że wybierzesz ten, który jest najbliższy Twoim potrzebom.
Hotel AQUARIUS SPA***** dzięki profesjonalnemu Centrum Kosmetycznego to wspaniałe miejsce na relaksujący wypoczynek. Z myślą o dobrej energii i regeneracji stworzyliśmy wyjątkowe propozycje.

Byliście na wakacjach, ale czujecie, że chcielibyście poświęcić chwilę dla siebie i zaszaleć? Pakiet WE DWOJE to czas pełen wspólnego wypoczynku i relaksu w SPA. Dla zakochanych nie brakuje romantycznych chwil podczas wyśmienitej kolacji przy blasku świec, powitalnej niespodzianki i spacerów brzegiem morza przy zachodach słońca.

Weekend to za mało na Twoje potrzeby? Sprawdź pakiet Czas dla Urody, to oferta wypełniona zestawem masaży i zabiegów SPA. To prawdziwa uczta dla ciała… a kilka dni więcej nad morzem sprawi, że nabierzesz wiatru w żagle.

Chcesz zadbać o kondycję i figurę swojego ciała? W hotelu od wielu lat popularnością cieszy się pakiet pobytowy z dietą strukturalną dr Bardadyna i ćwiczeniami. Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna pozwoli poprawić nie tylko kondycję, ale i samopoczucie.

Najbardziej kolorowy hotel nad Bałtykiem daje tyle możliwości… i czeka na swoich Gości cały rok.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Mezoterapia mikroigłowa

26 października 2022

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Regeneracja skóry po lecie

14 września 2022

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń