Oni tu byli

Nastassja Kinski i Gianni Quaranta

Kołobrzeg

Ikony światowego kina w Hotelu AQUARIUS SPA*****

Nastassja Kinski i Gianni Quaranta

W dniach 6 – 9 sierpnia 2015 roku w Kołobrzegu odbył się IV Festiwal Filmowy. Z tej okazji do Kołobrzegu przybyło wiele gwiazd polskiej i zagranicznej sceny filmowej. Podczas festiwalu jury przyznało nagrody dla wyróżniających się artystów. Nagrodę ,, Ikona Światowego Kina’’ odebrała Nastassja Kinski – gość specjalny Festiwalu Filmowego. Aktorka zadebiutowała w filmie ,,Fałszywy Ruch’’ Wima Wendersa a uznanie widzów zyskała wcielając się w rolę Tess Durbegfield w filmie Romana Polańskiego ,,Tessa’’ i Marii Bosic w filmie Andrieja Konczołowskiego ,,Kochankowie Marii’’. W ręce Katarzyny Figury i Jerzego Stuhra trafiła nagroda ,,Ikony Polskiego Filmu’’.

Podczas pobytu w Kołobrzegu, Restaurację Horyzont w Hotelu AQUARIUS SPA***** odwiedziła Nastassja Kinski i laureat Oscara, ceniony reżyser, scenograf i projektant kostiumów Gianni Quaranta, który podczas festiwalu zasiadał w jury ,,Suspense Film Competition’’. W tej kategorii najlepszym filmem sensacyjnym okazała się ,,Mroczna dolina’’ reż. Andreasa Prochaska.
Dla zagranicznych gości i wspaniałych artystów Szef Kuchni Restauracji Horyzont przygotował wykwintne dania zgodnie z ideą Slow Food.

podpis dla hotelu Kinski podpis Quaranta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Opinie dzieci – WAKACJE

30 sierpnia 2015

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Olivier Janiak

22 lipca 2015

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń