pl
Rezerwacja
05.05.2017 przez Roksana

„Dawno nie byłam na tak udanym urlopie 🙂 Warto było przyjechać aż tak daleko, bo hotel jest świetny. Panie na recepcji super miłe i pomocne, panowie zresztą też. Posiłki są doskonałe, wybór na śniadaniech i kolacjach tak duży, że aż trudno spróbować wszystkich wspaniałości. Dziękuję za super pobyt :)”

03.05.2017 przez Malwina

„Hotel jest na tyle atrkacyjny, że nawet nie ubolewaliśmy nad brakiem pogody. Mimo że padało i nie mogliśmy za dużo spacerować spędziliśmy aktywnie czas w hotelu. Macie świetną siłownię i zajęcia fitness. Do tego sesja na basenie pływackim i można się zmęczyć i spalić trochę kalorii. Ale pysznym deserom w kawiarni nie można się oprzeć ;)”

20.04.2017 przez olesia

„Fantastycznie spędzone święta! Przepyszne jedzenie, animacje dla dzieci pierwsza klasa! Polecamy!”

18.04.2017 przez wielkanoc

„Święta w takim hotelu to najlepsze co można sobie zafundować. Wszystko na najwyższym poziomie, zaczynajac od atmosfery, poprzez kuchnię, aż po obsługę na najwyższym poziomie! Już zrobiłem rezerwację na Boże Narodzenie ;)”

07.04.2017 przez Łukasz

„Hotel naprawdę staje na wysokości zadania jeśli chodzi o rodziny z dziećmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Pokój czekał na nas "uzbrojony" we wszystkie akcesoria niezbędne do swobodnego funkcjonowania z małymi dziećmi na wyjeździe, a to duży plus! Od teraz macie w nas wiernych gości :)”

05.04.2017 przez Grażyna

„Wyjątkowy pobyt 🙂 Przepyszne jedzenie, super spa i basen. Niezapomniane wycieczki rowerowe po okolicy Kołobrzegu... ehhh.... :D”

03.04.2017 przez AAAAA

„Zastanawialiśmy się nad róznymi miejscami na wyjazd wakacyjny. Ostatecznie padło na Aquariusa bo znajomi wiele dobrego o Was mówili, obyśmy się nie zawiedli 🙂 wygląda godnie a na śniadanie muszą byc obiecane gofry i naleśniki 🙂 do zobaczenia”

31.03.2017 przez Jan

„Bardzo fajny dobry hotel, będę polecał znajomym. Tak trzymać!”

24.03.2017 przez MYSZA

„uwielbiamy wracać do tego hotelu. To fantastyczne miejsce które kojarzy nam sie z weekendami oderwanymi od codzienności, dobrym jedzeniem, fajnym spa i drineczkami w kawiarni . I znowu musi munąć troszkę czasu ale już się nie mogę doczekac na kolejny weekend z moim ukochanym.”

11.03.2017 przez po feriach

„zamiast w góry przyjechaliśmy do Was ... no i super 🙂 ja miałam sporo czasu aby wytchnąć bo dzieciaki szalały i miały zajęcie (animacje macie super) to co ważne to przestrzenie są mega duże. Jedzenie na najwyszym poziomie, basen super szkoda, że nie było śniegu :(”

Aquarius hotel SPA nad morzem , USA 4.4 5.0 154 154 Dawno nie byłam na tak udanym urlopie 🙂 Warto było przyjechać aż tak daleko, bo hotel jest świetny. Panie na recepcji super miłe i pomocne, panowie zresztą też. Posiłki
Page:
123»

Twoja opinia

Pytanie 1 / 1
Pola wymagane oznaczone są symbolem *
Twoja opinia jest dla nas ważna,
prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety:

1 ocena najniższa / 6 ocena najwyższa

1 ocena najniższa / 6 ocena najwyższa

1 ocena najniższa / 6 ocena najwyższa

Następne pytanie