Nowości

Wyjątkowe oferty FIRST MINUTE

Kołobrzeg

Zaplanuj odpoczynek w korzystnych ofertach

wypoczynek służbowy w hotelu nad morzem

Nowy rok to idealny moment na zaplanowanie długo wyczekiwanego wypoczynku. Warto wykorzystać wspólny czas do poszukiwań, porównań i planowania. Pobyt nad morzem o każdej porze roku jest niezwykły, zawsze zachwyca i oddaje niesamowitą energię. Spacerują brzegiem Bałtyku złapiesz wiatr w żagle, a w najbardziej kolorowym hotelu nad Bałtykiem uśmiechnięci i życzliwi pracownicy zadbają o Twój komfortowy wypoczynek.

Teraz możesz zarezerwować wypoczynek w bardzo korzystnych ofertach z wieloma atrakcjami i ze spokojem odliczać dni do wspólnego wyjazdu.

Wielkanoc nad morzem FIRST MINUTE

Wykorzystaj świąteczny czas na odpoczynek i celebrowanie wspólnego czasu z rodziną, a my zaopiekujemy się Wami i zadbamy o najpiękniejszą aurę tych chwil. Przygotujemy wyśmienite świąteczne dania i wypieki prosto z hotelowej cukierni. Zapewnimy Wam chwilę wytchnienia w przestronnym Aquacenter, a spacery brzegiem Bałtyku dodadzą Wam energii.

Wakacje nad morzem FIRST MINUTE

Spędź, potrzebne jak nigdy wcześniej wspaniałe i beztroskie chwile z najbliższymi na szerokiej i piaszczystej plaży. Poczuj jak promienie słońca otulają Twoje ciało, a gorący piasek łaskocze Twoje stopy. Na wygodnym leżaku poczujesz odprężenie i zapomnisz o troskach życia codziennego. Przyjemny klimat odpoczynku sprawi, że docenisz jeszcze bardziej każdą chwilę z najbliższymi.

W hotelu zaledwie kilka kroków od plaży zawsze czekają na Ciebie wyśmienite bufety śniadaniowe i kolacyjne, komfortowo wyposażone pokoje z klimatyzacją, przestronne Aquacenter i wiele atrakcji dla dzieci.

Wiemy, jak powinien wyglądać komfortowy wypoczynek.

Nie zwlekaj, zaplanuj odpoczynek nad przepięknym Bałtykiem w hotelu zaledwie kilka kroków od plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Do każdej rezerwacji dodajemy indywidualny pokój do konsumpcji

24 lutego 2021

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Traveller Review Awards 2021

12 stycznia 2021

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń