Rezerwacje
Hotel AQUARIUS SPA*****

U nas złapiesz wiatr w żagle...

Odtwórz film

HORYZONT

Restauracja

KUCHNIA

Slow Food

NIEPOWTARZALNE

Wnętrza hotelu

HOTEL

Dla dzieci

Nowości

JUŻ OTWARTE – nowe miejsce w hotelu nie tylko dla dzieci

22 maja 2015

Z myślą o rozrywce dla nieco starszych dzieci powstała Sala Gier. W Sali Gier, w gronie rodziny lub przyjaciół można rozegrać pojedynek w piłkarzyki lub tenisa stołowego. Dopełnieniem sportowego szaleństwa jest cymbergaj. Po takich wieczornych emocjach Twoje dziecko na pewno będzie dobrze spało.

Wyróżnienia

Plebiscyt „Hotele Luksusowe 2015”

8 maja 2015

Wyróżnienie Hotelu AQUARIUS SPA***** w tym plebiscycie jest kolejnym dowodem na to, że luksus wpisany jest w nasz standard.

Wyróżnienia

Holidaycheck Award 2015

28 stycznia 2015

Hotel Aquarius SPA***** jako jeden z zaledwie 12 w Polsce został nagrodzony, uzyskując wysoką rekomendację oraz średnią ocen w portalu HolidayCheck.pl.

Wyróżnienia

Certyfikat Slow Food

17 września 2014

W dniu 30.08.2014 organizacja Slow Food Polska przyznała certyfikowaną rekomendację restauracji Horyzont w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu, potwierdzającą najwyższą jakość serwowanych dań, tworzonych na bazie świeżych, lokalnych składników pochodzących od okolicznych rolników, hodowców i rybaków.

Oni tu byli

Kasia Bujakiewicz

15 grudnia 2014

Sesja zdjęciowa z Kasią Bujakiewicz - HOME AWAY FROM HOME

Oni tu byli

Anna Lewandowska

17 listopada 2014

W miniony weekend w Hotelu AQUARIUS SPA***** odpoczywała Ania Lewandowska. Sportsmenka oraz specjalistka od spraw żywienia brała udział w Projekcie Plaża organizowanym na kołobrzeskiej plaży przez TVN.

Oni tu byli

Dorota Zawadzka

22 lipca 2014

Pani Dorota Zawadzka, znana z programu Super Niania, ekspert w zakresie szczęśliwego wychowywania dzieci odwiedziła Hotel AQUARIUS SPA*****.