Rezerwacje
Hotel AQUARIUS SPA*****

U nas złapiesz wiatr w żagle...

Odtwórz film

PROMOCJA

FIRST MINUTE

basen rekreacyjny i sportowy

AQUACENTER

Nowości

Uroki jesieni nad morzem

6 września 2015

To doskonały czas na wyrwanie się choćby na weekend z pędu życia codziennego i sprawienie sobie odrobine przyjemności. O tej porze roku jod, który wzmacnia odporność występuje w największym stężeniu w powietrzu.

Nowości

Hotelowa plaża

27 czerwca 2015

Skorzystaj z wakacji na 100 % i odpocznij na naszej plaży.

Wyróżnienia

Plebiscyt „Hotele Luksusowe 2015”

8 maja 2015

Wyróżnienie Hotelu AQUARIUS SPA***** w tym plebiscycie jest kolejnym dowodem na to, że luksus wpisany jest w nasz standard.

Wyróżnienia

Holidaycheck Award 2015

28 stycznia 2015

Hotel Aquarius SPA***** jako jeden z zaledwie 12 w Polsce został nagrodzony, uzyskując wysoką rekomendację oraz średnią ocen w portalu HolidayCheck.pl.

Wyróżnienia

Certyfikat Slow Food

17 września 2014

W dniu 30.08.2014 organizacja Slow Food Polska przyznała certyfikowaną rekomendację restauracji Horyzont w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu, potwierdzającą najwyższą jakość serwowanych dań, tworzonych na bazie świeżych, lokalnych składników pochodzących od okolicznych rolników, hodowców i rybaków.

Wyróżnienia

WYRÓŻNIENIE HOLIDAYCHECK 2014

12 sierpnia 2014

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dzięki Wam po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie HolidayCheck przyznawane na podstawie pozytywnych opinii naszych Gości.

Wyróżnienia

Tripadvisor Prestiżowy Certyfikat Jakości

19 czerwca 2014

Certyfikat Jakości otrzymuje hotel wyróżniający się wysokimi standardami pracy. Dzięki certyfikatowi Goście mają pewność, iż wybierając to miejsce spotkają się z najwyższą jakością.

Oni tu byli

De Mono

18 września 2015

Oni tu byli

Olivier Janiak

22 lipca 2015

W miniony weekend było nam miło gościć znanego dziennikarza, prezentera i konferansjera Oliviera Janiaka, który odwiedził Kołobrzeg podczas kolejnej edycji ,,Projekt Plaża’’. Naszym recepcjonistkom udało się namówić Oliviera Janiaka na wspólne zdjęcie.

Oni tu byli

Kasia Bujakiewicz

15 grudnia 2014

Sesja zdjęciowa z Kasią Bujakiewicz - HOME AWAY FROM HOME

Oni tu byli

Anna Lewandowska

17 listopada 2014

W miniony weekend w Hotelu AQUARIUS SPA***** odpoczywała Ania Lewandowska. Sportsmenka oraz specjalistka od spraw żywienia brała udział w Projekcie Plaża organizowanym na kołobrzeskiej plaży przez TVN.

Oni tu byli

Dorota Zawadzka

22 lipca 2014

Pani Dorota Zawadzka, znana z programu Super Niania, ekspert w zakresie szczęśliwego wychowywania dzieci odwiedziła Hotel AQUARIUS SPA*****.